איך גם אתם יכולים להיות קוסמים ביום הולדת?

תוֹכֶן הָעִנייָנִים

אם אתם רוצים, ילדים חמודים (גם אתם, והוריהם היקרים) לדעת את התשובה לשאלה זו- אתם מוזמנים להזמין את זיגי הקוסם אל מסיבת יום ההולדת שלהם ולהראות לכם איך קוסמים קסמים.

קוסם לילדים הופך את הבלתי ייאמן כי ייתכן למציאות. קסמים המבוססים על מראית עין, קסמים המשולבים במופע הכולל מוזיקה, תנועה ,צחוק והומור, בשילוב בובות הקוראות מחשבות, העלמת חפצים באמצעות מלת קסם הגורמת להיעלמותם ועוד.

קוסם- בחירה מצוינת ליום הולדת

קוסם לילדים יהפוך את הילד או הילדה החוגגים יום הולדת ואשר המופע נערך לכבודם לכוכבי המסיבה על ידי גילוי תכונות של קוסם- יכולת לקרוא מחשבות ולהעלים דברים. (אזהרה: הילדים שיוזמנו למסיבה עלולים לקנא…).

הזמנת קוסם ליום הולדת לילדים . היא בחירה מצוינת. היא מהווה ערובה לכך שהמסיבה תתנהל בסדר מופתי ללא הפרעות, בשמחה רבה, בקולות משמחה וצחוק שלא ייהפכו לרעש צורם.

רוצים להיות קוסמים?

אם אתם רוצים להיות קוסמים לשעה קלה, אתם יכולים להזמין את זיגי ליום ההולדת שלכם ולהיהפך לקוסמים לשעה קלה או אם לדייק לשעתיים- משך המופע. הקוסם ילמד אתכם מקצת מסודות מקצועו ויאפשר גם לכם לחולל קסמים ולחוש כמי שניחנים בכוחות סמויים. אולי, מי יודע, הקוסם ירשים אתכם עד כדי כך שיום אחד אולי גם אתם תיהפכו לקוסמים שיופיעו בפני ילדים בימי ההולדת שלהם, ויזכירו לכם שפעם גם אתם הייתם ילדים שצפיתם במופע קסמים….

הערך המוסף של מופע הקוסם

על מנת להעניק לילדים המשתתפים במסיבה תחושה שהם שייכים אליה ולא רק צופים, זיגי הקוסם משלב אותם במופע ובכך הופך את מופע הקסמים למופע אינטראקטיבי. ילדים שנכחו במופע שלו מעידים כי קסמים כפי שהוא ביצע הם לא ראו אצל שום קוסם אחר. אכן, מופע הקסמים כולל גם תפאורה יפה, מחצלות לישיבה נוחה, ערכת פרסים שכל ילד שמשתף זוכה בה והפתעות נוספות, שכמו קסמים נותרות בבחינת סוד שלא מגלים עד שהן מתגלות…

קוסם הופך את יום ההולדת ליום יחיד ומיוחד שבו חווים חוויה עמוקה ומרגשת. ייתכן כי אתם תזכרו במיוחד את יום ההולדת שבו הוא הופיע משום שיום זה ייהפך ליום של גילוי, גילוי הכוח והיכולת שלכם, ילדים, להיות גם קוסמים לים אחד או לפחות לשעה או שעתיים.

שתפו אם אהבתם!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
זיגי הקוסם
זיגי - קוסם לילדים

אני זיגי, קוסם אנרגטי שאוהב קסמים ואוהב לגרום לילדים לאהוב קסמים. כשהתחלתי בעולם הקסמים ידעתי שאני אהיה קוסם שאוהב את הקהל שלו, והכי נהנה – כשהקהל אוהב בחזרה.

רוצים את זיגי באירוע שלכם?

מלאו את הפרטים וזיגי יחזור אליכם

עוד בנושא
אני זמין כעת!
רוצים לראות את החיוך הקסום של ילדכם באירוע שלהם?
מאמרים נוספים
זיגי קוסם מצחיק ליומולדת
טיפים להורים
יום הולדת מהקסמים – קוסם ליום הולדת

קוסם ליום הולדת זאת פעילות מובחרת לכל מסיבת יום הולדת. היא מצחיקה, היא מהנה, אך מעבר לזה היא גם מסקרנת וחושפת עולם בתוכה של תוכן חדש

זיגי הקוסם מרחף ילד
טיפים להורים
קוסם, ליצן, מה ההבדל?

התראת ספוילר: יש הבדל! גילוי נאות: זה מרגיז אותי. אני לא מתרגז בקלות אבל אם תקראו לי "ליצן" ולא "קוסם", תחטפו ממני מבט לא נעים.

זיגי קוסם ליום הולדת
עולם הקסמים
על היופי והמסתורין שבעולם הקסמים

העולם שלנו הוא פלא אחד גדול ומסתורי, כאשר אנחנו גדלים אנחנו חדלים להתפלא מתופעות שונות של העולם וסף הגירויים שלנו עולה. ילדים בגילאי בית הספר

דילוג לתוכן