על היופי והמסתורין שבעולם הקסמים

תוֹכֶן הָעִנייָנִים

העולם שלנו הוא פלא אחד גדול ומסתורי, כאשר אנחנו גדלים אנחנו חדלים להתפלא מתופעות שונות של העולם וסף הגירויים שלנו עולה.

ילדים בגילאי בית הספר היסודי משוועים לתחושה של פלא ותהייה, לכן הם אוהבים כל כך קסמים. עולם הקסמים קוסם מאוד לילדים ומרתק את הדמיון והמחשבה שלהם.

כאשר לילד שלנו יש יום הולדת הופעה של קוסם יכולה להפליא אותו ולגרום לו להיות מאושר ומוקסם עד מאוד.

עולם הקסמים מלא בפרדוקסים וחידות שונות והוא יכול לעניין ילדים צעירים מאוד וגם ילדים יותר גדולים ואפילו בני נוער ואנשים מבוגרים.

קסם – מהו סוד הקסם של הקסמים?

מהו בעצם סוד הקסם של הקסמים? הופעה של קוסם יכולה לרגש מאוד ילדים ולגרום להם להתלהב, אך למה בעצם? כאשר ילד רואה קסם הוא למעשה צופה בחידה. החידה שבלבו של קסם מרתקת מאוד ילדים והיא גורמת להם לחשוב ולפתח את החשיבה שלהם.

קסמים יכולים לעורר אצל ילדים שאלות אודות תחומים מדעיים רבים כמו פיזיקה או כימיה. הם יכולים להצית את הדמיון שלהם ולגרות את צמיחת החשיבה המורכבת שלהם. תהליכי חשיבה מורכבים יכולים לאפשר לילדים להתפתח וללמוד להסתגל לעולם ולדרישות השונות שלו.

היופי בקסם הוא בחידתיות שלו ובחוסר הוודאות שלו שלמעשה מושתת על חוקים ברורים מאוד שקשורים קשר ישיר לעולם המדע והמתמטיקה. בשביל לבצע קסם הקוסם צריך להיות מתוחכם מאוד וערני בכל רגע נתון בהופעה.

הוקוס פוקוס – למה כדאי לנו להזמין קוסם לאירוע חברתי?

אז למה כדאי לנו להזמין קוסם לאירוע חברתי של הילדים שלנו? אם לילדים שלנו יש מסיבת יום הולדת ואנחנו רוצים שההפעלה במסיבה תהיה מקורית ולא שגרתית כדאי לנו להזמין קוסם לאירוע זה. מעשי ההוקוס פוקוס של הקוסם יגרמו לילדים שלנו לתהות אודות טבע העולם וטבע התופעות השונות.

בעקבות הקסמים לילדים שלנו תהיה יותר מוטיבציה להקשיב בשיעורי פיזיקה או בשיעורי כימיה. הקסם יגרה את המחשבה של הילדים שלנו ויאתגר אותה. מעבר לאתגר המחשבתי ולתעלול האינטלקטואלי שיש בקסמים הם גם פשוט הופעה שמאוד כיף ומשעשע לראות בכל גיל.

קוסם איכותי יוכל להפוך את האווירה במסיבת יום ההולדת של הילדים שלנו למהנה מאוד ונעימה לכל המשתתפים. קסמים יכולים להצחיק ילדים מאוד.

אם אנחנו רוצים שההפעלה במסיבה של הילדים שלנו תהיה מקורית ולא שגרתית אז הבחירה במופע קסמים היא בחירה מעולה.

שתפו אם אהבתם!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
זיגי הקוסם
זיגי - קוסם לילדים

אני זיגי, קוסם אנרגטי שאוהב קסמים ואוהב לגרום לילדים לאהוב קסמים. כשהתחלתי בעולם הקסמים ידעתי שאני אהיה קוסם שאוהב את הקהל שלו, והכי נהנה – כשהקהל אוהב בחזרה.

רוצים את זיגי באירוע שלכם?

מלאו את הפרטים וזיגי יחזור אליכם

עוד בנושא
אני זמין כעת!
רוצים לראות את החיוך הקסום של ילדכם באירוע שלהם?
מאמרים נוספים
זיגי קוסם מצחיק ליומולדת
עולם הקסמים
חשיבה ילדותית – איך ילדים חושבים לפי גיל

ילדים בגילאי 0-2 בגילאים האלו תינוקות וצעירים בני יומם זקוקים לעולם צפוי מסביבם. סדר יום, מוחשיות, הם מסיקים מסקנות לפי מה שהם רואים, שומעים ומרגישים,

זיגי הקוסם ביום הולדת 5 של אלה
עולם הקסמים
על קסמים שמתאימים לכל גיל

לכל גיל יש את הקסם שלו. תינוקות אוהבים שמפתיעים אותם, ילדים אוהבים ללמוד דברים חדשים ואנשים מבוגרים אוהבים לחזור לטריקים ישנים. עולם הקסמים הוא עולם

סוגי קוסמים וקסמים

קוסמי קלוז אפ – קוסמי תקריב אלו קוסמים שמתמחים בזריזות ידיים ובביצוע קסמים מתחת לאף, קסמים מקרוב, ומבצעים את הקסמים האלו באירועים מכל הסוגים, בבר

זיגי הקוסם משעשע את הילדים
עולם הקסמים
מה לעשות אם חלה טעות בקסם?

בשנים האחרונות הרבה מאוד הורים מתלוננים על כך שכל מסיבת יום הולדת לילדים הופכת להפקה בלתי נגמרת, שדורשת תכנון רב והשקעה כספית גדולה וחסרתטעויות קורות

מופע של זיגי
עולם הקסמים
ביצוע קסמים לפי גילאים

כל דבר בעתו- גם קסמים… חשיבות ביצוע קסמים המותאמים לגיל המוקסמים נובעת מהשוני בין מוח של ילדים לבין מוח של מבוגרים. על מנת להפיק את

הפעלה לילדים באירועים משפחתיים

האם קל להפעיל ילדים באירועים בכלל ובאירועים משפחתיים בפרט? תלוי את מי שואלים. תלוי באיזה אירוע שואלים. תלוי מה מוצע להם באירוע. תלוי אם יש

דילוג לתוכן