הפעלה לילדים באירועים משפחתיים

תוֹכֶן הָעִנייָנִים

האם קל להפעיל ילדים באירועים בכלל ובאירועים משפחתיים בפרט? תלוי את מי שואלים. תלוי באיזה אירוע שואלים. תלוי מה מוצע להם באירוע. תלוי אם יש קוסם. אם תשאלו את זיגי הקוסם ואת הילדים הצופים במופע הקסמים והלהטוטים שלו התשובה תהיה אחת, פשוטה, חד משמעית: קל קליל. קלי קלות.

קוסם לילדים מרתק אותם. לוכד את הקשב ואת הריכוז. מקנה להם חוויה חושית ועל חושית. מכניס אותם לעולם שלא חלים עליו חוקי הטבע. עולם של נסים ונפלאות. אירועים משפחתיים כגון יום הולדת הם סיבה מצוינת להזמין קוסם. קוסם לילדים . הוא המופע האטרקטיבי ביותר שניתן לייחל לו.

קסמים לכל גיל

קוסם מדבר לא רק אל לבם של ילדים אלא גם אל לב המבוגרים, אשר בכל אחד מהם חבוי, סמוי, הילד שהוא היה אי אז בשנים, בילדותו. קסמי טלפטיה, קריאת מחשבות, אחיזת עיניים, סוגסטיה, קסמים ויזואליים שבהם חפצים נעלמים כהרף עין לפני שמספיקים למצמץ, קסמים המבוססים על שעשועים והלצות, המון בידור והומור שנון- זה מה שמזומן למי מכם שיזמינו את זיגי הקוסם לאירוע משפחתי.

קסמים ו… מתנפחים

בהינתן תקציב המאפשר להזמין לבד מקוסם גם שעשועים אחרים, ניתן, לדוגמה, לייחד מתחם מסוים למתנפחים, שבו יכולים ילדים לבלות בכל משך האירוע. השתתפותם הפעילה של הילדים באירוע מקנה להם תחושה טובה, מונעת מהם שעמום. גם בהופעת הקוסם מתקיימת פעילות אינטראקטיבית, במיוחד בקטע שבו הופך המופע לסדנת לימוד מרוכזת, שבה הוא מלמד איך לבצע קסמים מסוימים והילדים מתנסים בהם וחשים לפתע כי גם הם חוננו ביכולת לבצע קסמים.

קוסם הופך את יום ההולדת ליום יחיד ומיוחד שבו חווים חוויה עמוקה ומרגשת. ייתכן כי אתם תזכרו במיוחד את יום ההולדת שבו הוא הופיע משום שיום זה ייהפך ליום של גילוי, גילוי הכוח והיכולת שלכם, ילדים, להיות גם קוסמים לים אחד או לפחות לשעה או שעתיים.

חשיבותה של הפעלה

הפעלה לילדים באירועים משפחתיים היא חיונית להצלחת האירוע. היא מפיגה את החשש כי בשל העדר עניין באירוע ילדים עלולים להתפרע ולהפריע, להפציר בהוריהם לחזור הביתה כי "משעמם לי". על מנת למנוע מצב זה חשוב לתכנן את האירוע מבעוד מועד, תוך לקיחה בחשבון כי יצירת שקט ואווירה נעימה ורגועה באירוע מותנית במתן תשומת לב לילדים ויצירת מתחם משחקים ושעשוע עבורם (מתנפחים כבר כתבנו?!), לפני מופע הקסמים או אחריו.

בכל אירוע שמופיע בו קוסם מובטחים עניין, ריכוז, הנאה ותחושה של כיף- כל "חומרי הגלם" שמהם מורכבת חוויה צרופה. אתם מוזמנים לגלוש כאן ועכשיו אל עולם הקסמים והלהטוטים של זיגי ולהתוודע אל החוויה שמזומנת לכם עם הזמנתו להופעה באירוע המשפחתי הקרוב שלכם.

שתפו אם אהבתם!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
זיגי הקוסם
זיגי - קוסם לילדים

אני זיגי, קוסם אנרגטי שאוהב קסמים ואוהב לגרום לילדים לאהוב קסמים. כשהתחלתי בעולם הקסמים ידעתי שאני אהיה קוסם שאוהב את הקהל שלו, והכי נהנה – כשהקהל אוהב בחזרה.

רוצים את זיגי באירוע שלכם?

מלאו את הפרטים וזיגי יחזור אליכם

עוד בנושא
אני זמין כעת!
רוצים לראות את החיוך הקסום של ילדכם באירוע שלהם?
מאמרים נוספים
זיגי קוסם ליום הולדת
עולם הקסמים
על היופי והמסתורין שבעולם הקסמים

העולם שלנו הוא פלא אחד גדול ומסתורי, כאשר אנחנו גדלים אנחנו חדלים להתפלא מתופעות שונות של העולם וסף הגירויים שלנו עולה. ילדים בגילאי בית הספר

זיגי הקוסם ביום הולדת 5 של אלה
עולם הקסמים
על קסמים שמתאימים לכל גיל

לכל גיל יש את הקסם שלו. תינוקות אוהבים שמפתיעים אותם, ילדים אוהבים ללמוד דברים חדשים ואנשים מבוגרים אוהבים לחזור לטריקים ישנים. עולם הקסמים הוא עולם

מופע של זיגי
עולם הקסמים
ביצוע קסמים לפי גילאים

כל דבר בעתו- גם קסמים… חשיבות ביצוע קסמים המותאמים לגיל המוקסמים נובעת מהשוני בין מוח של ילדים לבין מוח של מבוגרים. על מנת להפיק את

קוסם מיוחד לחנוכה
עולם הקסמים
8 האלמנטים הבסיסיים של הקסם

עולם הקסם הוא עולם של אשליה, של אחיזת עיניים, של שבירת חוקי המציאות המוכרים לנו. האלמנטים השונים שמאפשרים שבירה של מאפייני המציאות בה אנו חיים

דילוג לתוכן