טיפים והנחיות ליום הולדת מוצלח

תוֹכֶן הָעִנייָנִים

כולנו רוצים יום הולדת מנצח , נועז ומשעשע נכון? על מנת ליצור את האווירה הרצויה הזו חשוב לדאוג ולוודא כי כל האירגוניים לקראת האירוע יהיו מוכנים כראוי לחגיגה בביטחון.

בשעה שלפני אירוע רצוי כי המפעיל יגיע להתארגנות, הכרות והסברים של מי מגיע לאירוע ואיך הוא יתנהל ולבצע תרגולים עם ילד או ילדת היום הולדת.

כדאי לתלות בלונים וקישוטים על מנת לתת אווירה של חגיגה (רצוי גבוה ורחוק מהישג ידם של הילדים) ולסיים עם התליה לפחות חצי שעה לפני תחילת המופע.

בקבלת פנים אפשר להוציא אוכל מגוון כמו ירקות וחטיפים, כל מיני סוגי מתוקים או פטל – עדיף ללא סוכר שכן יש להימנע מלתת מאכלים המלאים בסוכר לילדים. באמצע הפעילות ישנה הפסקת אוכל שניתן להוציא בה אוכל ושתיה לילדים אך כשההופעה מתחילה יש לאסוף את האוכל פיזית על מנת למנוע טיילת של הילדים לכיוון אזור האוכל שלא יפגע במהלך ההופעה או בריכוז הילדים.

אם בכוונתכם להזמין גם את הורי הילדים למסיבה, רצוי לארגן להם אזור אוכל וכיבוד ניפרד רחוק יותר מאזור ההופעה, אם יש אפשרות אז בחדר אחר או בחוץ, כי הם נוטים לפטפט ולדבר מה שיכול לגרום לרעש שיפריע להנאת הילדים. חשוב מאוד – למנוע כמה שיותר הסחות דעת מהילדים כמו הרחקת חיות מחמד מהאזור, הרחקת צעצועים או משחקים למיניהם וחלוקת פרסים לפני סיום ההופעה.

טיפים נוספים ליום הולדת מוצלח

יש לידע את ה מפעיל לילדים שמגיע את כמות תשומת הלב שילד היום הולדת רוצה כיוון שישנם ילדים רגישים וביישנים שרוצים להיות במרכז העניינים אך לא באופן בולט מידי או מוגזם.

לעומת זאת יש ילדים שרוצים שהמפעיל יתן להם הרבה תשומת לב שהם ירגישו כמו מלך או מלכת היום הולדת לכן מאוד חשוב לוודא ולהתייעץ עם המפעיל לפני האירוע על מנת לתאם ציפיות.

יש לעדכן את המפעיל מראש לגבי מתחם האירוע ולהתעדכן אתו במידה ואין מספיק מקום ויש צורך במרחב. כל זה על מנת לוודא שהפעילות של המפעיל תתבצע כראוי ולא ייווצר מצב בו יש תקלה ממש רגע לפני התחלת האירוע. טיפ נוסף, חשוב לבדוק מהו טווח הגילאים ובכך להתאים את הפעילות המוצעת לדוגמא, אם מדובר ביום הולדת לילדים בני 6 או במופע טלפתיה למבוגרים בני 30.

וכן רצוי להימנע מלאחד ימי הולדת של גילאים שונים שלא ייווצר הפרש גילאים גדול מדי בו הפעילויות לא יתאימו לאחד מהקבוצות. לסיום, רצוי שההורים יקיימו שיחה עם ילד היום הולדת יום לפני כדי להסביר לו מה הולך לקרות ואיך היום הולך להתנהל כי רוב הילדים מאוד נרגשים וצריך שהם ידעו למה לצפות. כמו כן חשוב שההורים יהיו קשובים לילדיהם בזמן האירוע ופנויים עבורו.

שתפו אם אהבתם!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
זיגי הקוסם
זיגי - קוסם לילדים

אני זיגי, קוסם אנרגטי שאוהב קסמים ואוהב לגרום לילדים לאהוב קסמים. כשהתחלתי בעולם הקסמים ידעתי שאני אהיה קוסם שאוהב את הקהל שלו, והכי נהנה – כשהקהל אוהב בחזרה.

רוצים את זיגי באירוע שלכם?

מלאו את הפרטים וזיגי יחזור אליכם

עוד בנושא
אני זמין כעת!
רוצים לראות את החיוך הקסום של ילדכם באירוע שלהם?
מאמרים נוספים
זיגי קוסם מצחיק ליומולדת
טיפים להורים
יום הולדת מהקסמים – קוסם ליום הולדת

קוסם ליום הולדת זאת פעילות מובחרת לכל מסיבת יום הולדת. היא מצחיקה, היא מהנה, אך מעבר לזה היא גם מסקרנת וחושפת עולם בתוכה של תוכן חדש

זיגי הקוסם מרחף ילד
טיפים להורים
קוסם, ליצן, מה ההבדל?

התראת ספוילר: יש הבדל! גילוי נאות: זה מרגיז אותי. אני לא מתרגז בקלות אבל אם תקראו לי "ליצן" ולא "קוסם", תחטפו ממני מבט לא נעים.

דילוג לתוכן