לוגו זיגי עם סלוגן
בית > בלוג > חדש החל מהיום! שדרוג יום ההולדת - שדרוג מולטימדיה

חדש החל מהיום! שדרוג יום ההולדת - שדרוג מולטימדיה

כותב המאמר - זיגי קוסם ואמן חושים

שנת 2014 מתקרבת לסיומה וכרגיל, כמו בכל סוף שנה, אני עובר על כל חומרי מופע ה קוסם לילדים שלי וחושב מה אפשר לשנות, איך אפשר לשדרג ומה כדאי להוסיף. השנה החלטתי לא רק לשפר ולשפץ את המופע בקטעים נוספים, מוזיקות חדשות ושדרוגי תוכן בלבד, אלא החלטתי שאני מוסיף עוד ערך בכל פעילות קוסם ליום הולדת שאני מבצע.

לכן, החל מהיום אני מציע 3 שדרוגים חדשים למופע שלי, חלק מכם שהזמינו אותי בעבר ירגישו את השדרוגים מיד אם יזמינו שוב או יראו אותי שוב ביום הולדת או באירוע לילדים.

1) תפאורה מלאה
הוספתי ציוד תפאורה מקצועי, גב במה (וילון גדול כהה שמספק רקע להפעלת הקסמים), שילוט גדול וצבעוני ואביזרים נוספים שעושים נעים בעין וגורמים להכל להראות יותר כמו הצגת קסמים (בכיכוב חתן/כלת יום ההולדת או האירוע) ופחות כמו סתם עוד הפעלה.

2) שדרוג פרסים והפתעות
הטאבו בעולם הקסמים וההפעלות בכלל הוא שהמפעיל מחלק לכל ילד בסיום 2 פרסים קטנים נחמדים (או בכלל לא). ככל שהזמן עובר התחלתי לשים לב לאחרונה שיותר ויותר הורים לא מסתפקים בפרסים שהמפעיל מביא איתו, יוצאים לחנויות ומוסיפים פרסים משל עצמם. לכן, הרכבתי חבילת פרסים שניתן להזמין, שתחולק לכל ילד בסיום, ובה 5 פרסים שנמצאים בתוך כובע מעוצב לחבישה. ככה לילדים יש מגוון ומבחר וגם כובע מגניב לשים על הראש ביציאה.

3) שדרוג המולטימדיה - הזמנות ברמה גבוה, מזכרת מדהימה
הנה משהו שלא תקבלו משום קוסם אחר בארץ, שום מפעיל ליום הולדת מכל סוג שהוא, אולי אפילו בעולם...
לפני יום ההולדת, שלחו לי תמונות של חתן או כלת השמחה. אני אכין לכם סרטון וידאו ערוך כולל אפקטים מדליקים, ובו כתובים הפרטים - המיקום, השעה וכל מה שתרצו. הסרטון הזה יכנס לאתר אינטרנט מיוחד לכבוד האירוע שלכם, ואת האתר הזה תוכלו לשתף עם שאר ההורים, בפייסבוק, במייל ואיך שרק תרצו - וככה ההזמנה ליום ההולדת שלכם היא דיגיטלית ומגניבה לחלוטין. כי הזמנה מודפסת זה ממש פאסה, היום מזמינים את כולם על ידי סרטון וידאו!
בנוסף, במהלך האירוע, אני מציב מצלמה סלולרית שתתפוס קטעי וידאו של הילד שלכם צוחק, עושה קסמים, מרחף באויר, אומר שלום לחברים, מכבה את הנרות ומורם על הכיסא, וכל קטעי הוידאו האלו יערכו גם הם לכדי סרטון כבן דקה, שבו קטעי וידאו מהזמנים הכי יפים שהיו ביום ההולדת. הסרטון עם אפקטים ועיצוב, וישמש אתכם כמזכרת מדהימה מיום ההולדת.
לדוגמאות - פנו אליי ואשלח לכם 0523399049· חזרה לבלוג המלא ·    קטגוריות: כללי  העסק שלי והתכנים      תגיות: קוסם לילדים  קוסם לימי הולדת  קוסם  תגובות
הוסף תגובה חדשה
שם:
תגובה:
מאת: אבי סמילה
שדרוגים זה תמיד טוב!!! כל הכבוד!לפרטים נוספים חייגו אליי 052-3399049
או מלאו את הטופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר מיד
לקבלת הצעת מחיר מיד:לוגו נקי זיגי הקוסם        
052-339-9049 • magic@zeegee.co.il  
מתנה יוטיוב פייסבוק English website