לוגו זיגי עם סלוגן
בית > בלוג > על קסמים ועל קלפים

על קסמים ועל קלפים

כותב המאמר - זיגי קוסם ואמן חושים

לא כל יום הוא יום הולדת אבל היום- כן. מזל טוב. יום הולדת והפתעות תמיד הולכים יד ביד, אין כמו קוסם להפתיע את הילדים ביום ההולדת של מי מהם. מופע קסמים ביום הולדת מבטיח קשב וריכוז של ילדים, גם ובעיקר של מי מהם שנוהגים להשתולל ולהפריע.

תכנון מסיבת יום הולדת מבעוד מועד יאפשר לכם ולילדכם לחוות אותה כחוויה שתיזכר עוד לזמן רב. הילדים המוזמנים למסיבה ודאי יודו לכם על ההפתעה המרגשת, שהרי מופע קסמים תמיד מלהיב, תמיד שובה עין, תמיד מרתק. כולנו אוהבים הוקוס פוקוס.

איך מוצאים את הקלף המנצח?


יש משהו יפה בקסם המבוסס על סוד, על מסתורין, על מה שעשוי להיראות מעשה קסמים. זה בדיוק מה שעושה זיגי הקוסם, שמקסים ילדים בקסמיו וגורם גפם להוריהם להשתאות ולהיוותר עם פה פעור. אחד מסוגי הקסמים האהובים על ילדים ועל מבוגרים גם יחד הוא קסמי קלפים.

סוד הקסם, קסם הסוד


זיגי הקוסם מגיע עם ערכת הקסמים הקסומה שלו ובמשך שעתיים מרתק את הילדים, אשר איש מהם אינו פוצה פה (בלאו הכי כולם נותרים ללא מלים). הוא מלהטט בקלפים, קורא את המחשבות הנסתרות שלכם ומפענח את הבחירות שלכם אף שאתם לא מגלים לו מה הקלף שבחרתם. איך הוא יודע? אתם ודאי תוהים. התשובה פשוטה: הוא יודע כי הוא קוסם, והוא קוסם כי הוא יודע מה שאנחנו, האנשים הרגלים נטולי היכולת והידע לחולל קסמים, לא יודעים.

קוסם ליום הולדת לילדים הוא המופע האטרקטיבי והאולטימטיבי לימי הולדת . הוא מבטיח עניין שלא ייגמר החל מהתחלת המופע ועד סופו. קוסם לילדים הופך את יום ההולדת לחוויה בלתי נשכחת.

איך עושים קסם?


לבד ממופע הקסמים המרהיב שלו, חלק מההופעה של זיגי מתבצע במסגרת סדנה ללימוד קסמים. הקוסם ילמד אתכם כיצד מבצעית את ה"קסם". כיצד תעתוע ואחיזת עיניים יוצרת את המציאות הקסומה, כיצד הוא יודע להצביע על הקלף הנבחר והמנצח.

ייחוד מופע הקסמים של סיגי הוא בשילוב הילדים בפעילות, בהפתעה שהוא מכין- מוזיקה, צבעים וסיפורים מרתקים המשדרגים ומעצימים את חוויית הקסמים. גם מי מהילדים שראו קוסמים בפעולה לא ראו קוסם שמרתק ומלהיב אותם באופן שבו עושה את הקוסם זיגי, שהופך את מסיבת יום ההולדת לאחת המסיבות הבלתי נשכחות שילדים עשויים להשתתף בהם.· חזרה לבלוג המלא ·    קטגוריות: אודות קסמים וקוסמים      תגיות: אלמנטים של קסמים  מידע על בניית קסמים  איך בונים טריק  איך בונים קסם  להטוטי קלפים  קסמים בקלפים  תגובות
הוסף תגובה חדשה
שם:
תגובה:
לפרטים נוספים חייגו אליי 052-3399049
או מלאו את הטופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר מיד
לקבלת הצעת מחיר מיד:לוגו נקי זיגי הקוסם        
052-339-9049 • magic@zeegee.co.il  
מתנה יוטיוב פייסבוק English website