לוגו זיגי עם סלוגן
בית > בלוג > הפעלה לילדים באירועים משפחתיים

הפעלה לילדים באירועים משפחתיים

כותב המאמר - זיגי קוסם ואמן חושים

האם קל להפעיל ילדים באירועים בכלל ובאירועים משפחתיים בפרט? תלוי את מי שואלים. תלוי באיזה אירוע שואלים. תלוי מה מוצע להם באירוע. תלוי אם יש קוסם. אם תשאלו את זיגי הקוסם ואת הילדים הצופים במופע הקסמים והלהטוטים שלו התשובה תהיה אחת, פשוטה, חד משמעית: קל קליל. קלי קלות.

קוסם לילדים מרתק אותם. לוכד את הקשב ואת הריכוז. מקנה להם חוויה חושית ועל חושית. מכניס אותם לעולם שלא חלים עליו חוקי הטבע. עולם של נסים ונפלאות. אירועים משפחתיים כגון יום הולדת הם סיבה מצוינת להזמין קוסם. קוסם לילדים . הוא המופע האטרקטיבי ביותר שניתן לייחל לו.

קסמים לכל גיל


קוסם מדבר לא רק אל לבם של ילדים אלא גם אל לב המבוגרים, אשר בכל אחד מהם חבוי, סמוי, הילד שהוא היה אי אז בשנים, בילדותו. קסמי טלפטיה, קריאת מחשבות, אחיזת עיניים, סוגסטיה, קסמים ויזואליים שבהם חפצים נעלמים כהרף עין לפני שמספיקים למצמץ, קסמים המבוססים על שעשועים והלצות, המון בידור והומור שנון- זה מה שמזומן למי מכם שיזמינו את זיגי הקוסם לאירוע משפחתי.

קסמים ו... מתנפחים


בהינתן תקציב המאפשר להזמין לבד מקוסם גם שעשועים אחרים, ניתן, לדוגמה, לייחד מתחם מסוים למתנפחים, שבו יכולים ילדים לבלות בכל משך האירוע. השתתפותם הפעילה של הילדים באירוע מקנה להם תחושה טובה, מונעת מהם שעמום. גם בהופעת הקוסם מתקיימת פעילות אינטראקטיבית, במיוחד בקטע שבו הופך המופע לסדנת לימוד מרוכזת, שבה הוא מלמד איך לבצע קסמים מסוימים והילדים מתנסים בהם וחשים לפתע כי גם הם חוננו ביכולת לבצע קסמים.

קוסם הופך את יום ההולדת ליום יחיד ומיוחד שבו חווים חוויה עמוקה ומרגשת. ייתכן כי אתם תזכרו במיוחד את יום ההולדת שבו הוא הופיע משום שיום זה ייהפך ליום של גילוי, גילוי הכוח והיכולת שלכם, ילדים, להיות גם קוסמים לים אחד או לפחות לשעה או שעתיים.

חשיבותה של הפעלה


הפעלה לילדים באירועים משפחתיים היא חיונית להצלחת האירוע. היא מפיגה את החשש כי בשל העדר עניין באירוע ילדים עלולים להתפרע ולהפריע, להפציר בהוריהם לחזור הביתה כי "משעמם לי". על מנת למנוע מצב זה חשוב לתכנן את האירוע מבעוד מועד, תוך לקיחה בחשבון כי יצירת שקט ואווירה נעימה ורגועה באירוע מותנית במתן תשומת לב לילדים ויצירת מתחם משחקים ושעשוע עבורם (מתנפחים כבר כתבנו?!), לפני מופע הקסמים או אחריו.

בכל אירוע שמופיע בו קוסם מובטחים עניין, ריכוז, הנאה ותחושה של כיף- כל "חומרי הגלם" שמהם מורכבת חוויה צרופה. אתם מוזמנים לגלוש כאן ועכשיו אל עולם הקסמים והלהטוטים של זיגי ולהתוודע אל החוויה שמזומנת לכם עם הזמנתו להופעה באירוע המשפחתי הקרוב שלכם.· חזרה לבלוג המלא ·    קטגוריות: כללי  העסק שלי והתכנים      תגיות: קוסם לילדים  קוסם  תגובות
הוסף תגובה חדשה
שם:
תגובה:
לפרטים נוספים חייגו אליי 052-3399049
או מלאו את הטופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר מיד
לקבלת הצעת מחיר מיד:לוגו נקי זיגי הקוסם        
052-339-9049 • magic@zeegee.co.il  
מתנה יוטיוב פייסבוק English website