לוגו זיגי עם סלוגן

טכניקות הסחת דעת של קוסמים

כותב המאמר - זיגי קוסם ואמן חושים

קוסמים מקצועיים משתמשים בטכניקות שונות להסחת דעתם של הצופים בהם כגון:

גרימה לצופים להסתכל למקום שונה מהאיבר בגוף שבו מתבצע הקסם. לדוגמה: אם הקוסם מחביא בידו קלף מסוים הוא ידבר בשטף ויסתכל אל כל מקום חוץ מאשר אל היד שבה הוא מבצע את הקסם. הוא עשוי, למשל, לקרוא לילדים להסתכל על החלון כי קורה שם משהו ובעוד הם מסובבים ראשיהם הוא יכול לבצע את ביצועיו מחוץ לטווח הראייה שלהם.

כאשר הקוסם מבצע את "התנועה הסודית" שלו הוא עשוי לשאול את המתנדב המחזיר את הקלף שבחר אל חפיסת הקלפים האם הוא בטוח כי הוא זוכר היטב את הקלף שבחר.בעוד מתקיים קשר עין בין השואל למשיב, יש לקוסם שבריר שנייה שהוא משך זמן מספיק לעשיית הקסם. מאחר שסוף מעשה במחשה תחילה, חשוב שהקוסם יתכנן ויתזמן את ביצוע התנועה הסודית שלו לשלב שבו נוח לו לבצעה. בשלב זה תתבצע הסחת דעת על ידי שיחה, בדיחה, אשר באופן טבעי ירכזו את מבטי הצופים בפניו של הקוסם, אשר די, כאמור, בשבריר שנייה של העדר תשומת לב והסחת דעת על מנת לבצע את הקסם מתחת לרדאר של מבטי הילדים.

ככל שהקוסם מאומן ומיומן בביצוע קסמיו, כך, בהתאמה, הוא יכול להיות בטוח כי עינו של אף לא אחד מהצופים הבחינה בו בשעת ביצוע ה"קסם". הצופים עשויים להיות מופתעים מאוד כאשר יתברר להם כי הקוסם לא ניחן ביכולת על- טבעית ושום פיה טובה לא מהלה אבקת קסמים במשקה ששתה לפני ההופעה אלא שהוא רכש טכניקה של הסחת דעת ושכלל את יכולת השימוש בה· חזרה לבלוג המלא ·    קטגוריות: כללי  אודות קסמים וקוסמים      תגיות: אלמנטים של קסמים  מידע על בניית קסמים  איך בונים טריק  איך בונים קסם  להיות קוסם  איך הופכים לקוסמים  תגובות

הוסף תגובה חדשה
שם:
תגובה:
לפרטים נוספים חייגו אליי 052-3399049
או מלאו את הטופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר מיד
לקבלת הצעת מחיר מיד:052-339-9049 • magic@zeegee.co.il   
קוסם לברית קוסם לקייטנה קוסם לחתונה מנטליסט טופס הזמנה קוסם לבר ובת מצווה מופע טלפתיה אמן חושים ליום הולדת בלוג
השלהבת 13 אור יהודה Icon pack by Icons8
לוגו נקי זיגי הקוסם        
052-339-9049 • magic@zeegee.co.il  
מתנה יוטיוב גוגל פלוס פייסבוק English website