לוגו זיגי עם סלוגן
בית > בלוג > זה כל הקסם – על היופי והמסתורין שבעולם הקסמים

זה כל הקסם – על היופי והמסתורין שבעולם הקסמים

כותב המאמר - זיגי קוסם ואמן חושים

העולם שלנו הוא פלא אחד גדול ומסתורי. כאשר אנחנו גדלים אנחנו חדלים להתפלא מתופעות שונות של העולם וסף הגירויים שלנו עולה. ילדים בגילאי בית הספר היסודי משוועים לתחושה של פלא ותהייה, לכן הם אוהבים כל כך קסמים. עולם הקסמים קוסם מאוד לילדים ומרתק את הדמיון והמחשבה שלהם. כאשר לילד שלנו יש יום הולדת הופעה של קוסם יכולה להפליא אותו ולגרום לו להיות מאושר ומוקסם עד מאוד. עולם הקסמים מלא בפרדוקסים וחידות שונות והוא יכול לעניין ילדים צעירים מאוד וגם ילדים יותר גדולים ואפילו בני נוער ואנשים מבוגרים.קסם – מהו סוד הקסם של הקסמים?


מהו בעצם סוד הקסם של הקסמים? הופעה של קוסם יכולה לרגש מאוד ילדים ולגרום להם להתלהב, אך למה בעצם? כאשר ילד רואה קסם הוא למעשה צופה בחידה. החידה שבלבו של קסם מרתקת מאוד ילדים והיא גורמת להם לחשוב ולפתח את החשיבה שלהם. קסמים יכולים לעורר אצל ילדים שאלות אודות תחומים מדעיים רבים כמו פיזיקה או כימיה. הם יכולים להצית את הדמיון שלהם ולגרות את צמיחת החשיבה המורכבת שלהם. תהליכי חשיבה מורכבים יכולים לאפשר לילדים להתפתח וללמוד להסתגל לעולם ולדרישות השונות שלו. היופי בקסם הוא בחידתיות שלו ובחוסר הוודאות שלו שלמעשה מושתת על חוקים ברורים מאוד שקשורים קשר ישיר לעולם המדע והמתמטיקה. בשביל לבצע קסם הקוסם צריך להיות מתוחכם מאוד וערני בכל רגע נתון בהופעה.

הוקוס פוקוס – למה כדאי לנו להזמין קוסם לאירוע חברתי?


אז למה כדאי לנו להזמין קוסם לאירוע חברתי של הילדים שלנו? אם לילדים שלנו יש מסיבת יום הולדת ואנחנו רוצים שההפעלה במסיבה תהיה מקורית ולא שגרתית כדאי לנו להזמין קוסם לאירוע זה. מעשי ההוקוס פוקוס של הקוסם יגרמו לילדים שלנו לתהות אודות טבע העולם וטבע התופעות השונות. בעקבות הקסמים לילדים שלנו תהיה יותר מוטיבציה להקשיב בשיעורי פיזיקה או בשיעורי כימיה. הקסם יגרה את המחשבה של הילדים שלנו ויאתגר אותה. מעבר לאתגר המחשבתי ולתעלול האינטלקטואלי שיש בקסמים הם גם פשוט הופעה שמאוד כיף ומשעשע לראות בכל גיל. קוסם איכותי יוכל להפוך את האווירה במסיבת יום ההולדת של הילדים שלנו למהנה מאוד ונעימה לכל המשתתפים. קסמים יכולים להצחיק ילדים מאוד. אם אנחנו רוצים שההפעלה במסיבה של הילדים שלנו תהיה מקורית ולא שגרתית אז הבחירה במופע קסמים היא בחירה מעולה.· חזרה לבלוג המלא ·    קטגוריות: אודות קסמים וקוסמים  העסק שלי והתכנים      תגיות: חשוב לדעת  אלמנטים של קסמים  סוגי קסמים  תגובות
הוסף תגובה חדשה
שם:
תגובה:
לפרטים נוספים חייגו אליי 052-3399049
או מלאו את הטופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר מיד
לקבלת הצעת מחיר מיד:לוגו נקי זיגי הקוסם        
052-339-9049 • magic@zeegee.co.il  
מתנה יוטיוב פייסבוק English website