לוגו זיגי עם סלוגן

סוגי אומנות חושים

כותב המאמר - זיגי קוסם ואמן חושים

אנשים שואלים את עצמם לאחר ששומעים את צמד המילים "אומנות חושים", מה זה בכלל? אני כאן כדי לנפץ לכם תיאוריות ישנות ולהסביר את הסוגים השונים של אומנות זו.

מה זה אמן חושים?


תחילה נסביר מהו "מנטליסט / אמן חושים "- האדם העושה שימוש בכל או חלק מסוגי אמנות החושים המוסברים, בשכנוע והטמעת מחשבות, על מנת ליצור תופעות שנראות על-טבעיות, אילוזיות. השימוש בטכניקות אלו יכול להיות לשם בידור והנאה ואף לרפואה.

סוגי תרגילי טלפתיה של אמני חושים


מוכרת והנפוצה ביותר- ה" טלפתיה ". הטלפתיה היא תקשורת על-חושית דרך המחשבה בין שני בני אדם. היכולת להבחין ברגשות, מחשבות ותחושות של אדם אחר באופן מודע או לא מודע. או בעצם- קריאת מחשבות. "טלקנזיס" (או פסיכוקינזיס המונח המודרני יותר), השפעה על חומר באמצעות כוח המחשבה, בד"כ הכוונה להזזת חפצים ממקום למקום. כולל בתוכו גם השפעה על רגשות של אדם אחר וכן השפעה על מערכות ביולוגיות מרחוק. "סוגסטיות" (הַשָּׁאָה בעברית), היכולת לגרום לבני אדם לשנות את העמדה, הרגש והאמונה שלהם במצב היפנוטי או בהכרה מלאה. יכולה להתבצע מילולית בשיחה או פיזית באמצעות סימני גוף. "היפנוזה", המהפנט יגרום לאדם שמולו ע"י שימוש בסוגסטיות לשינוי בתחושה, רגש ותפיסה. וכן יכול לגרום לשינויים פיזיולוגים והתנהגות מוטורי, מתאפיין בריכוז מוגבר. השינוי הוא גם במצב התודעה, המהופנט אינו בהכרה מלאה אלא בגבול בין שינה לערות. "קריאת גוף", שפת הגוף של בני אדם מעידה על דעותיו ועמדתו בנושאים ומצבים מסויימים, בלי קשר לתוכן המילולי בשיחה. היכולת לקרוא ולפרש שפת גוף, ודרכה הבנת המשמעויות הנסתרות המתחבאות בין תנועות הגוף נקראת קריאת גוף. חיזוי עתידות, מציאת חפצים אבודים חושים ועוד השפעות פסיכולוגיות אחרות נחשבים לאומנות חושים. וכמובן, מי מאיתנו לא אוהב להשבות "בקסמיו" של אומן חושים?· חזרה לבלוג המלא ·    קטגוריות: כללי  אודות קסמים וקוסמים      תגיות: חשוב לדעת  אלמנטים של קסמים  סוגי קסמים  אמן חושים  מופע טלפתיה  קוסם למבוגרים  להיות קוסם  תגובות

הוסף תגובה חדשה
שם:
תגובה:
לפרטים נוספים חייגו אליי 052-3399049
או מלאו את הטופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר מיד
לקבלת הצעת מחיר מיד:052-339-9049 • magic@zeegee.co.il   
קוסם לברית קוסם לקייטנה קוסם לחתונה מנטליסט טופס הזמנה קוסם לבר ובת מצווה מופע טלפתיה אמן חושים ליום הולדת בלוג
השלהבת 13 אור יהודה Icon pack by Icons8
לוגו נקי זיגי הקוסם        
052-339-9049 • magic@zeegee.co.il  
מתנה יוטיוב גוגל פלוס פייסבוק English website