לוגו זיגי עם סלוגן
בית > בלוג > כמה עולה להזמין אמן חושים

כמה עולה להזמין אמן חושים

כותב המאמר - זיגי קוסם ואמן חושים

ארגון אירוע הן במסגרת פרטית והן עבור מקום עבודה, ארגון או מוסד אחר כל שהוא, איננו עניין פשוט. ארגון כאמור דורש מקצועיות, כושר ארגון ויכולת להתמודד עם אירועים או שינויים בלתי צפויים, העלולים לקרות בכל עת. זאת, הן בשלבי הארגון והן תוך כדי האירוע. חלק מארגון אירוע משפחתי, חברתי, עסקי או אחר, כולל בדרך כלל מציאת אטרקציה לאירוע. האטרקציה עשויה להיות מופע פירוטכני מרהיב, להקה או הופעה איכותית. אחד מסוגי האטרקציה היותר פופולאריים בשנים האחרונות, הינו ארגון הופעה ייחודית, מעניינת ובלתי נשכחת של אמן חושים. האמן כאמור אמון על בידור הקהל בצורות ובאופנים ששום אמן אחר לא יכול להשתוות להם. בשורות הבאות נעסוק בייחודיות שבהופעת אמן החושים, ביתרונות של הופעה כזאת וכמובן – בעלויות הצפויות של הופעה מהסוג האמור לעיל. מהו בעצם אמן חושים? מדוע כדאי להזמין עבור האירוע שלך אמן חושים ולא סוג אחר של אטרקציה? מהן העלויות הצפויות של הופעה מקצועית של אמן חושים ?

מהו אמן חושים


אמן חושים הוא איש מקצוע המומחה בתחומו – קסמי טלפתיה, סוגסטיה, קריאת מחשבות ושכנוע של הקהל בכך שבעצם הכל אפשרי, ואין שום דבר שנבצר מיכולתו של אמן החושים, בכל האמור בראיית הנולד וניחוש וקריאת מחשבות. במרבית המקרים, ועל מנת לשמור על קשב מצד הקהל ועל היכולת של אמן החושים עצמו להתרכז במה שהוא עושה, משלב האמן בהופעה שלו גם קטנים הומוריסטיים. אמן חושים מקצועי לא מאבד לרגע את הקשב ואת תשומת הלב של הקהל, אשר מבחינתו מדובר בהופעה מתגלגלת, מעניינת ומותחת. כיון שההומור משולב בהופעה באופן המוצלח ביותר, ההופעה של אמן החושים היא אטרקטיבית עבור מגוון רחב של קהלים, בכל הגילאים.

המטרה של אמן החושים היא להפתיע, ובדרך כלל ההפתעה מושגת בשלמותה. זה המקום להזכיר שלכידת תשומת הלב של הקהל איננה עניין של מה בכך. קהל צופים בכלל, וקהל הצופים הישראלי במיוחד, עשוי להיות חסר סבלנות. כל היסוס קל ואפילו מעידה קלה, עלולים לגרום לאמן לאבד את הקהל, ולשמוט את הבסיס להמשך ההופעה. זה המקום לציין שאמן חושים איננו בשום פנים ואופן קוסם, ואין לצפות ממנו לשלוף שפן מהכובע, להפוך דלי של מים לקונפטי מנייר ועוד כיוצא באלה תעלולים. אמן חושים, עניינו אך ורק ברוח ולא בחומר.

לפרטים נוספים חייגו אליי 052-3399049
או מלאו את הטופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר מיד
לקבלת הצעת מחיר מיד:


למה אמן חושים?


ההבדל העיקרי שבין הופעה או פעילות יחד עם אמן חושים לבין מרבית האטרקציות האחרות למסיבות או ההופעות של להקות, זמרים או בעלי מקצוע אחרים בתחום, טמון בעובדה שאמן החושים משלב את הקהל בהופעה. מבחינת אמן החושים, הקהל איננו רק המטרה, שאותה יש לבדר ולהנעים את זמנה. קהל הצופים של אמן החושים הוא חלק מהתפאורה, שלא לומר התפאורה בעצמה. אמן רכזה המצליח להפנט את הקהל ולגרום לו לזרום עם המופע, כהר עשה מחצית הדרך להצלחה. המחצית השנייה היא, כמובן, מידה רבה של מקצועיות ומיומנות. בדרך כלל, קהל שמרגיש שהוא שותף, שהוא חלק מההופעה ולא רק צופה פאסיבי, הופך להיות הרבה יותר קשוב. זאת הסיבה שבכל הופעה של אמן מהסוג הזה, הקהל יוצא בהרגשה של פליאה מסוימת והסתכלות אחרת על המציאות היום יומית. ככה זה, כשמישהו מצליח לנחש מחשבות ולצפות התנהגות.

ישנם מספר סוגים, או כמה רמות של הופעות של אמן חושים. איש מקצוע מהסוג הזה יכול לתת הופעה כחלק מסדרת הופעות באירוע או מפגש חברתי, או לתת הופעה המהווה חלק עיקרי מסדרת ההופעות כאמור. לחילופין, יכול אמן החושים להיות האמן היחיד במפגש או בהתכנסות, וההופעה שלו ארוכה ומהווה את מסמר הערב.התשלום עבור ההופעה הוא, כמובן, פונקציה של אורך ההופעה ושל המרכזיות שלה באירוע. מאליו מובן שאנשי מקצוע מיומנים בתחום, שלוח השנה שלהם עמוס בהופעות, עשויים לדרוש סכומי כסף גבוהים יחסית. עם זאת, טווח המחירים ההתחלתי המקובל עבור הופעה של אמן חושים, עשוי לנוע בין 2,500 ש"ח למופעים קטנים, כחלק מסדרת אמנים המופיעים בהתכנסות מסוימת או הופעה בודדת. עבור הופעות קטנות המחירים ההתחלתיים יכולים להגיע לכדי 3,000 ₪. התמורה עבור הופעות גדולות, שבהן אמן החושים הוא מסמר הערב, עשויה להתחיל בסכום של 4,000 ₪. עם זאת, הסכומים עשויים להשתנות בהתאם לדרישות ובהתאם לאמות מידה אחרות הנקבעות על ידי מארגני האירוע.

אם יש לך עניין בהזמנה של אמן חושים לאירוע שלך, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד חשוב שיקדם אותך לקראת אירוע מוצלח, שהמשתתפים בו יזכרו אותו לאורך זמן.· חזרה לבלוג המלא ·    קטגוריות: כללי  אודות קסמים וקוסמים      תגיות: חשוב לדעת  איך לבחור קוסם  איך בוחרים קוסם  אמן חושים  מופע טלפתיה  קוסם למבוגרים  תגובות

הוסף תגובה חדשה
שם:
תגובה:
לפרטים נוספים חייגו אליי 052-3399049
או מלאו את הטופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר מיד
לקבלת הצעת מחיר מיד:052-339-9049 • magic@zeegee.co.il   
קוסם לברית קוסם לקייטנה קוסם לחתונה מנטליסט טופס הזמנה קוסם לבר ובת מצווה מופע טלפתיה אמן חושים ליום הולדת בלוג
השלהבת 13 אור יהודה Icon pack by Icons8
לוגו נקי זיגי הקוסם        
052-339-9049 • magic@zeegee.co.il  
מתנה יוטיוב פייסבוק English website