רקע ימני גדול לוגו זיגי עם סלוגן

מנטליסט - מופע מנטליזם לאירוע יוצא דופן

052-339-9049
לקבלת הצעת מחיר מיד:

מופע מנטליזם לנוער ומבוגרים עם הומור

בעמוד זה: סרטונים מהופעות, מידע, תמונות, המלצות וחוות דעת,
לקוחות מרוצים, וקטעי עיתונות על זיגי המנטליסט


חץ למטה בואו נתחיל - סרטונים מהפעילות חץ למטה
רקע שמאלי גדול
רקע ימני קטן
חץ למעלה חזרה למעלה חץ למעלה
רקע שמאלי קטן


עדיין מהססים? צפו במנטליסט זיגי בוידאו מתוך הופעות מנטליזם

סרטון לקט מהופעות (קצר)
סרטון מספר 1 מתוך 8 סרטונים
לסרטון הבא לסרטון הקודםחץ למעלה מידע על מופע המנטליזם של זיגי חץ למעלה


חץ למעלה חזרה למעלה - סרטונים מהופעות חץ למעלה

מהפנט, מרתק וקורע מצחוק – המופע הבלתי ייאמן של זיגי המנטליסט

מתנדבת מהקהל ניגשת לבמה. באותו הזמן, זיגי המנטליסט המוכשר כבר מחלק את הלוח הלבן שמוצב לידו ל-16 ריבועים. הוא מבקש מאותה מתנדבת לספר לו פרטים על חייה, שעוזרים לו לשבץ מספרים בחלק מהריבועים. "בחרי מספר דו ספרתי, גבוה מ-20 ואל תגידי לי מהו". הוא מבקש. "תיזהר, היא הבחורה הכי חריפה שאני מכירה!" צועקת לו חברתה מהקהל. בחיוך ועם המון חוש הומור, משיב לה זיגי המנטליסט שבשלב זה של ההופעה, הוא בהחלט מקווה שגם חריפותו כבר הוכחה. והקהל צוחק. "אנסה לשבץ מספרים נוספים על הלוח. תמשיכי לדבר, אני צריך לשמוע את קולך", פונה זיגי למתנדבת שלו ומסיים למלא ספרות בכל ריבועי הלוח. "המספר שלך נמצא כרגע בוודאות על הלוח!", הוא קובע נחרצות. אך המתנדבת החביבה מנידה את ראשה לשלילה. המספר איננו. כעבור דקה נוספת, מצליח זיגי המנטליסט להוכיח כיצד קריאת הלוח בדרך יצירתית, חושפת באופן מבריק את המספר הנבחר, ללא שום טעות. והקהל? הוא מוחא כפיים בהתלהבות בלתי פוסקת, תוך קריאות תדהמה רבות.

"אין לי מושג איך הוא עושה את זה!"

אם אתם מעוניינים שידהימו אתכם, שיהפנטו לכם את החושים, ישחקו עם המחשבות ובעיקר יגרמו לכם להישאר פעורי לסת ולתהות מה בעצם ראיתם כרגע, המופע של זיגי המנטליסט הוא הדור הבא של הבלתי אפשרי בישראל! המופע זמין עבורכם לכל מטרה והוא מתאים למבוגרים או מתקיים בהתאמה אישית לילדים, אידיאלי לבר או בת מצווה, אירועי חברה, וועדי עובדים, ימי גיבוש, ימי הולדת למבוגרים ועוד. במהלך המופע תזכו לצפות מקרוב בשלל קסמים מנטאליים וויזואליים מטריפים ומפתיעים, המשלבים הפעלה של הקהל כמתנדבים ומכילים המון הומור, חדות ושנינות כחלק מהקסם האישיותי המיוחד של זיגי. כאן לא תצפו בקטעים שכבר ראיתם! האבזרים, האלמנטים וגם הרוח האנושית הם השחקנים העיקריים על הבמה, עמם מתבצעים קטעי המנטליסט המקוריים שמותירים את הקהל לדבר עליהם עוד זמן רב אחרי שהחוויה נגמרת. זיגי הינו מנטליסט בעל שם עולמי, אלוף הקסמים של ישראל לשנת 2012 מטעם אגודת הקוסמים וידוע בשל זריזות ידיים בלתי תיאמן, שמתבצעת לא רק על הבמה, אלא מול הקהל מטווח אפס ממש ובגובה העיניים – ללא טריקים מיוחדים ואמצעי הסוואה שנשתלו מראש. נראה אתכם מצליחים לנחש כיצד הצליח זיגי להערים על העין שלכם בהעלמת מטבע, או ב"הצמחת" קלפים נוספים שלא היו קודם לכן בערימה. ישראל, איטליה, ארה"ב והודו כבר הוקסמו מיכולת קריאת המחשבות הבלתי מנוצחת שלו, כאשר טירת הקסמים ההוליוודית המפורסמת, אף אירחה בתוכה את מופעו הבלתי שגרתי למבוגרים. בתנועה בין האנשים, בטלפתיה סביב השולחנות ובכישרון רב על הבמה, זיגי המנטליסט סוחט תשואות נמרצות מהקהל ולא משאיר אותו אדיש אפילו לא לרגע! מעבר למופע הרגיל, יוכל זיגי להתחבר גם לנושא מרכזי או למסר לבחירתכם ולהתאים את המופע אישית לקהל הצופים. דמיינו לעצמכם אירוע מכירות, כנס או סדנה המשלבים בתוכם מופע יצירתי ומשלהב, הטומן בחובו מסתורין, טלפתיה, כימיה נפלאה עם הקהל והמון, המון קסם שמורכב משנים של עבודה מול קהלים שונים בארץ ובעולם, מוניטין בשפע וניסיון עתיר שנים.

עולמו של הבלתי נודע

זיגי לוקח פלטת עץ שאליה מחובר שיפוד ברזל ומטמין אותה בתוך שקית קרטון אטומה. הוא מציג בפני הקהל המרותק שלוש שקיות דומות ובהן טמונות פלטות עץ ללא השיפוד. כעת הוא מזמין מתנדב לבמה. באמצעות חושים מפותחים, קארמה מסתורית, טלפתיה ואולי גם מזל, ינסה המנטליסט להלום בשלושת השקים ללא השיפוד ולהינצל מהתופת, כאשר על המתנדב לבחור עבורו שק אחר בכל פעם, לאחר שאלה עורבבו היטב באופן שבו לא ניתן לדעת היכן חבוי השיפוד המסוכן. הקהל המרותק ספק בוהה בסקרנות, ספק מכסה את פניו ברגעים בהם זיגי פורס את כף ידו מעל השקית ולוקח נשימות עמוקות. הקהל מתוח ודרוך, יודע כי מדובר ב"רולטה רוסית" שעלולה להסתיים בטרגדיה. הוא נאנח בתרועות קולניות כאשר המתנדב מצליח לבחור בשקית "הנכונה" כך שידו של המנטליסט לא נפגעת. אך שקית אחת נמחצה ושלוש נוספות מונחות עדיין על השולחן. האם יאכזב המתנדב בניחושו הבא?

מי יצליח להערים על המנטליסט?

משחר ההיסטוריה התרשמה האנושות מהעל טבעי. מכשפים ונביאים שימשו כמבשרי הבשורות הטובים והרעים, לעתים רבות נרדפו בשל כישוריהם המיוחדים אך למרות זאת הצליחו להותיר חותם מיוחד בפעולותיהם שעבר מדור לדור, עד ימינו. כישורים מיוחדים, כאלה שלא מאפיינים את "האדם הסטנדרטי", מצליחים לגרום לרבים להתפעם גם כיום, כאשר עולם המנטליזם מלמד משהו על המוח האנושי, על תבניות פסיכולוגיות ועל הבלתי מוסבר, אך באותה נשימה מצליח להוות אמצעי בידור אטרקטיבי נפלא שאי אפשר להפסיק לצפות בו. מתוכנית כישרון בפריים טיים ועד הבמות הגדולות של לאס ווגאס – מופעי המנטליסטים מלאים עד אפס מקום והביקוש אליהם רק גובר עם השנים. הקהל הישראלי לעומת קהלים אחרים בעולם, נחשב לכזה שקשה מאוד להרשים ושאינו מתרגש מתכסיסים פסיכולוגיים בקלות יתרה. אך למרות זאת, משהו בגישה הקוסמית, בחיוביות ובסקרנות של עולם הקסמים, יוצר ביקוש גבוה מאוד למנטליסטים איכותיים ומובילים מן השורה הראשונה, שיגרמו גם לישראלים הציניקנים ביותר להיסחף ולהישאב בקלות אל תוך המופע. כבר נודעו מקרים רבים בהם מנטליסטים רבים נכשלו במשימתם והקסם שביצעו לא צלח או גרוע מכך – הם היו נתונים בפני סכנות פציעה אמיתיות. על כן המופע של זיגי המנטליסט, נועד להתאים לכל העדפות הקהל ואין בו סכנות פיזיות שיסכנו מי מהנוכחים. בנוסף – הקסמים המבוצעים מנוהלים באופן מקצועי ורב כישרון, כוללים ביטוח צד ג' המבטח את קהל הנוכחים מתחילתו ועד סופו של המופע ובעיקר – מכילים שלל הפתעות שלא תמצאו בהם טעויות, או תצליחו להבין כיצד בוצעו.

מופע לאירועים מיוחדים

אם אתם מפיקים או מארגנים בקרוב אירוע מיוחד ומתלבטים מה יהיה המופע המרכזי בו, הופעה של זיגי המנטליסט היא פיתרון נפלא! הורים רבים לילדים החוגגים בר ובת מצווה עוסקים בחיפושים רבים ברשת אחר הפעלה מיוחדת ומעניינת, בה כל המוזמנים יכולים להשתתף ללא יוצא מן הכלל. בעוד שמרבית ההפעלות הקיימות פונות אל עולמות המשחקים והמשימות, מופע מנטליסט מכיל קריצה לילדים בוגרים יותר ובייחוד לבני ובנות המצוות, שחשים כעת מבינים יותר ומסוגלים לקחת חלק בחוויות צפייה מלאות הומור ועניין הגורמות להם לשתף פעולה. על אחת כמה וכמה, מתאימים המופעים של זיגי למבוגרים, כאשר המופע האקסקלוסיבי שלו אף הוצג ב- Magic Castle Hollywood וזכה לביקורות מהללות. המופע יכול להיערך גם בפני קבוצה קטנה ולהפוך מ"עוד מופע" מתוסרט ושגרתי, לאירוע אפקטיבי שיכול ללמד סוגסטיה, פסיכולוגיה, עמידה מול קהל ועוד בפני סדנת המנהלים שתכננתם או ערב הגיבוש העסקי. זוהי גם מתנה נפלאה לעובדים לרגל אירוע החברה שתכננתם, שתוכל לשמש כשיא הערב ולהביא לשביעות רצון מלאה ולתחושת מוטיבציה מוגברת בקרב העובדים. אז מהרו לתפוס מקומות, לשפשף היטב את העיניים ולהתרכז טוב טוב – אתם עומדים לצפות בקסם אמיתי, מסעיר ומפתיע, שמחולל זיגי המנטליסט ממש לנגד עיניכם.

משך המופע: כ-60 דקות (בהתאם לתנאי מופע נוחים בפועל בשטח), ניתן בהתאם לתנאים להרחיב את משך הפעילות ללא עלות - צלצלו אליי לפרטים נוספים 052-3399049.

חץ למעלה גלריית תמונות חץ למעלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רקע ימני קטן
חץ למעלה חזרה למעלה - גלריית תמונות חץ למעלה
רקע שמאלי קטןחוות דעת, המלצות ומכתבי תודה מהופעות מנטליזם
חוות דעת 1 מתוך 21
לחוות הדעת הבאה

מאת
ביקורת חוות דעת על
מופע מנטליזם
5.0/5.0 כוכבים

חשבנו, התלבטנו והשקענו המון מחשבה מה נוכל להביא לאירוע יום הולדת 50 של אמא כדי שיהיה לא פחות ממדהים.
אחרי חיפושים ברחבי האינטרנט הגענו לאתר של זיגי שנראה לנו מקסים. לפני האירוע נפגשנו והבנו שהוא ללא ספק
מה שאנחנו מחפשים! בן אדם מצחיק, שנון ומוכשר. במופע הוא הביא את כולו, נתן מעצמו מכל הלב ופשוט עשה לנו
ערב קורע מצחוק, מהפנט ומרתק. הקהל השתתף ולא הפסיק לחייך כל הערב! גם הסקפטים שבחבורה נותרו בהלם.. :)
תודה ענקית!

המקור בפייסבוק שלי
לחוות הדעת הקודמת


לקריאת אלפי חוות דעת נוספות שלא מעודכנות כאן, ניתן לקרוא חוות דעת שוטפות שמתעדכנות כל הזמן ב פייסבוק שלי, בדף דירוג העסקים של גוגל, בדף דירוג העסקים של פייסבוק, ובדף חוות הדעת פה באתר שליחץ למעלה לקוחות מרוצים - חברות וארגונים שנהנו משירותיי חץ למטה

 
חץ למעלה חזרה למעלה - חוות דעת ומכתבי תודה חץ למטה
 מאות החברות והארגונים שנהנו מהופעותיי


תנובה, בנק דיסקונט, בנק לאומי, רכבת ישראל, אל על, בזק, פלאפון, שב"ס, מכון ויצמן, משרד ראש הממשלה, יס פלאנט, כלל ביטוח, הום סנטר, בנק אוצר החייל, דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון, פוקס ניוז, סוזוקי, אמדוקס, חברת החשמל, מיטב דש, מוטורולה, מפעל הפיס, ד"ר פישר, בנק הפועלים, סימנס, HP, טויוטה, סמסונג, סלקום, אגד, סופר פארם, הרשות לניירות ערך, צוות 3, שילב ועוד...

חץ למעלה לקוחות מרוצים - חברות וארגונים שנהנו משירותיי חץ למעלה

למה דווקא זיגי ולא מנטליסט אחר?


זיגי הוא לא המנטליסט הזול ביותר, והוא יודע את זה. למרות זאת, יש שלל סיבות שבגללן כנראה תעדיפו לקחת לאירוע שלכם דווקא אותו...

 • זיגי עושה הכל בשביל הראש השקט שלכם - מערכת הגברה ומיקרופונים חלופיים תמיד ברכב - שלא תתקעו עם "מופע צורח" כי המיקרופון לא תקין... זיגי מגיע בדרך כלל כשלושת רבעי שעה לפני תחילת הפעילות שזה מעל ומעבר למה שצריך כדי להספיק להתארגן בנחת.

 • זיגי אחד המפעילים היחידים בארץ שמשקיע כסף רב בביטוח צד ג' - כשאתם מזמינים את זיגי האורחים מבוטחים למשך זמן האירוע!

 • זיגי זכה באליפות ישראל הרשמית לקסמים בשנת 2012, כאשר העלה בתחרות קטע שהדהים את השופטים ובידר את הקהל. הקטע, אגב, כמובן יוצג גם באירוע שלכם.

 • זיגי הוא קוסם הבית של ארבעת מלונות היוקרה לאונרדו פלזה ירושלים, דן אכדיה הרצליה, הרודס תל אביב והרודס הרצליה - קבוע כבר שנים בכל קיץ או חג עמוס במלונות האלו, הם לא מוכנים לוותר עליו.

 • עם זיגי כיף וקל לעבוד עוד לפני החגיגה. כשסוגרים ממלאים טופס הזמנה דיגיטלי דרך המכשיר הסלולרי (לוקח 2 דקות ולא צריך להדפיס כלום), מקבלים אישור כתוב בהודעת טקסט שהוא הגיע ביחד עם הנחיות, קישור לדף ובו פירוט תשובות לשאלות עוד לפני ששאלתם אותן בכלל... לא ישארו לכם סימני שאלה!

 • זיגי בדק (באמת, עם סקר שביעות רצון - אם תקחו אותו גם אתם תיסקרו) ומצא ש99.8 אחוז מהלקוחות שלו יצאו מרוצים, רובם הגדול מרוצים מאוד. הוא ביצע כבר מאות הופעות טלפתיה בכל העולם וקיבל עשרות מכתבי תודה (חלקם ניתן לקרוא בהמשך העמוד).

 • אחריות מלאה לכספכם - זיגי עובד בשיטת "לא מרוצה? אל תשלם" - כלומר, אם אתם לא מרוצים ממנו תוכלו פשוט לא לשלם בסיום, ללא שאלות מציקות או ויכוחים - בתנאי שתנאי המופע אידיאלים - הוא יסביר לכם מה זה אומר בדיוק טלפונית 052-3399049 .

 • זיגי הוא מזכ"ל אגודת הקוסמים הישראלית, חבר באיגוד אמני ישראל (אמ"י), והעביר הרצאות לקוסמים אחרים ברחבי הארץ.

 • כתבות עיתונות על זיגי המנטליסט

  כתבה אלוף הקסמים   כתבה אליפות   כתבה זיגי סטאר   כתבה אליפות הארץ בקסמים
  אודטה ממליצה על זיגי במסיבות מבוגרים   כתבה שבוע קסום בטירת הקסמים הוליווד   שבוע ישראלי - ביקורת עיתונות

  לפרטים נוספים חייגו אליי 052-3399049
  או מלאו את הטופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר מיד
  לקבלת הצעת מחיר מיד:


  052-339-9049 • magic@zeegee.co.il   
  קוסם לברית קוסם לחתונה טופס הזמנה אמן חושים קוסם לבר ובת מצווה מופע טלפתיה אמן חושים ליום הולדת בלוג
  השלהבת 13 אור יהודה Icon pack by Icons8
  לוגו נקי זיגי הקוסם      
  052-339-9049 • magic@zeegee.co.il  
  מתנה יוטיוב פייסבוק English website