לוגו זיגי עם סלוגן

הנחיות ליום הולדת מוצלח

כותב המאמר - זיגי קוסם ואמן חושים

כולנו רוצים יום הולדת מנצח, נועז ומשעשע נכון? על מנת ליצור את האווירה הרצויה הזו חשוב לדאוג ולוודא כי כל האירגוניים לקראת האירוע יהיו מוכנים כראוי לחגיגה בביטחון.
בשעה שלפני אירוע רצוי כי מפעיל יום ההולדת יגיע להתארגנות, הכרות והסברים של מי מגיע לאירוע ואיך הוא יתנהל ולבצע תרגולים עם ילד או ילדת היום הולדת.

זהירות - הסחות דעת


כדאי לתלות בלונים וקישוטים על מנת לתת אווירה של חגיגה (רצוי גבוה ורחוק מהישג ידם של הילדים) ולסיים עם התליה לפחות חצי שעה לפני תחילת המופע.
בקבלת פנים אפשר להוציא אוכל מגוון כמו ירקות וחטיפים, כל מיני סוגי מתוקים או פטל – עדיף ללא סוכר שכן יש להימנע מלתת מאכלים המלאים בסוכר לילדים. באמצע הפעילות ישנה הפסקת אוכל שניתן להוציא בה אוכל ושתיה לילדים אך כשההופעה מתחילה יש לאסוף את האוכל פיזית על מנת למנוע טיילת של הילדים לכיוון אזור האוכל שלא יפגע במהלך ההופעה או בריכוז הילדים.
אם בכוונתכם להזמין גם את הורי הילדים למסיבה, רצוי לארגן להם אזור אוכל וכיבוד ניפרד רחוק יותר מאזור ההופעה, אם יש אפשרות אז בחדר אחר או בחוץ, כי הם נוטים לפטפט ולדבר מה שיכול לגרום לרעש שיפריע להנאת הילדים.
חשוב מאוד – למנוע כמה שיותר הסחות דעת מהילדים כמו הרחקת חיות מחמד מהאזור, הרחקת צעצועים או משחקים למיניהם וחלוקת פרסים לפני סיום ההופעה.

טיפים נוספים


יש לידע את ה קוסם ליום הולדת בנוגע לכמות תשומת הלב שילד היום הולדת רוצה כיוון שישנם ילדים רגישים וביישנים שרוצים להיות במרכז העניינים אך לא באופן בולט מידי או מוגזם. לעומת זאת יש ילדים שרוצים שהמפעיל יתן להם הרבה תשומת לב שהם ירגישו כמו מלך או מלכת היום הולדת לכן מאוד חשוב לוודא ולהתייעץ עם המפעיל לפני האירוע על מנת לתאם ציפיות.
יש לעדכן את המפעיל מראש לגבי מתחם האירוע ולהתעדכן אתו במידה ואין מספיק מקום ויש צורך במרחב. כל זה על מנת לוודא שהפעילות של המפעיל תתבצע כראוי ולא ייווצר מצב בו יש תקלה ממש רגע לפני התחלת האירוע.
טיפ נוסף, חשוב לבדוק מהו טווח הגילאים ובכך להתאים את הפעילות המוצעת לדוגמא, אם מדובר ביום הולדת לילדים בני 6 או במופע טלפתיה למבוגרים בני 30. וכן רצוי להימנע מלאחד ימי הולדת של גילאים שונים שלא ייווצר הפרש גילאים גדול מדי בו הפעילויות לא יתאימו לאחד מהקבוצות.
לסיום, רצוי שההורים יקיימו שיחה עם ילד היום הולדת יום לפני כדי להסביר לו מה הולך לקרות ואיך היום הולך להתנהל כי רוב הילדים מאוד נרגשים וצריך שהם ידעו למה לצפות. כמו כן חשוב שההורים יהיו קשובים לילדיהם בזמן האירוע ופנויים עבורו, גם אם הם רוצים להקדיש תשומת לב לאורחים נוספים וההורים שהגיעו.· חזרה לבלוג המלא ·    קטגוריות: טיפים ומדריכים למפעילים  טיפים להורים  כללי  העסק שלי והתכנים      תגיות: קוסם לילדים  חשוב לדעת  איך לבחור קוסם  איך בוחרים קוסם  קוסם ליום הולדת  קוסם לימי הולדת  קוסם  להיות קוסם  תגובות

הוסף תגובה חדשה
שם:
תגובה:
לפרטים נוספים חייגו אליי 052-3399049
או מלאו את הטופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר מיד
לקבלת הצעת מחיר מיד:052-339-9049 • magic@zeegee.co.il   
קוסם לברית קוסם לקייטנה קוסם לחתונה מנטליסט טופס הזמנה קוסם לבר ובת מצווה מופע טלפתיה אמן חושים ליום הולדת בלוג
השלהבת 13 אור יהודה Icon pack by Icons8
לוגו נקי זיגי הקוסם        
052-339-9049 • magic@zeegee.co.il  
מתנה יוטיוב גוגל פלוס פייסבוק English website